K1 - Kierownik działu hotelowego
Trzęsacz

Informacje

Poszukujemy do współpracy kierownika działu hotelowego

  • Miejsce pracy: Trzęsacz, zachodniopomorskie

  • Rozpoczęcie pracy: czerwiec 2021

  • Okres pracy: na stałe

  • Ilość wakatów: 1

Zakres obowiązków

  • Koordynowanie i nadzorowanie funkcjonowania działu hotelowego,

  • Dbałość o zachowanie najwyższych standardów w bezpośredniej obsłudze Gości,

  • Kontrola nad przestrzeganiem obowiązujących procedur i standardów obiektu,

  • Identyfikowanie potrzeb Gościa i rozwiązywanie sytuacji problemowych,

  • Sprzedaż i promocja usług hotelowych,

  • Ścisła współpraca z działem sprzedaży i marketingu oraz kontroling prawidłowego przebiegu procesu rezerwacji i rozliczenia Gości,

  • Przygotowywanie raportów z funkcjonowania działu hotelowego i przekazywanie ich bezpośredniemu przełożonemu,

  • Szkolenie pracowników,

  • Planowanie, organizowanie i kierowanie pracą działu hotelowego,

  • Zarządzanie bazą rezerwacji i płatności,

  • Ścisła współpraca z innymi działami hotelowymi.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie i odpowiednie wynagrodzenie,

  • Szkolenia i możliwość ciągłego rozwoju,

  • Współuczestnictwo w tworzeniu procedur i standardów,

  • Wspaniałą atmosferę pracy,

  • Możliwość zamieszkania w mieszkaniu służbowych,

Oczekujemy

  • Pasja, kreatywność, odwaga, uśmiech i energia,

  • Min. 2 letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym, zastępcy kierownika, recepcji lub front Office managera

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i organizacyjne,

  • Wysoka kultura osobista i umiejętności interpersonalne,

  • Umiejętność kierowania zespołem, zdolności przywódcze i organizacyjne,

  • Znajomość pakietu MS Office i środowiska Windows oraz programów PMS.

Osoby zainteresowane ofertą, prosimy o przesłanie swojego zgłoszenia z CV mailowo na adres:

rekrutacja@pf-gruppen.com

W tytule maila proszę zawrzeć nazwę stanowiska z oferty, czyli „Kierownik działu hotelowego”, a w treści maila, zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w powyższej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000).