B-135 Pracownik budowlany / malarz

11000 zł

Średnie zarobki zależne od długości trwania kontraktu.

Informacje

  • Pracownik budowlany - malarz

  • Numer oferty: B-135

  • Prace na tym projekcie trwają od maja do końca września

  • Ilość wakatów: 10

Oferujemy

Średnie zarobki miesięczne netto po odliczeniu mieszkania i podatków​: 11.000 PLN

Zarobki uzależnione są od trwania kontraktu. Możliwe wynagrodzenie od 9.000 netto do 12.000 netto.

Zakres obowiązków:

  • Malowanie budynków zewnętrznych (głównie powierzchnie drewniane)

  • Prace porządkowe (uporządkowanie miejsca pracy)

  • Inne prace malarskie

Jeśli pracownik chce skorzystać z naszej bazy noclegowej, szczegóły zakwaterowania zostaną mu przekazane wraz z informacjami adresowymi pracy i umową.

Wstępnie można zapoznać się z proponowanymi przez nas lokalizacjami w zakładce "ZAKWATEROWANIE".

Oczekujemy:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku malarza lub na podobnym stanowisku

  • Znajomość języka angielskiego (mile widziane),

  • Prawo jazdy kat. B (mile widziane),

  • Dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy,

  • Dobry stan zdrowia,

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w pracy na wysokościach, rusztowaniach, podnośnikach

  • doświadczenie w malowaniu natryskowym

Dodatkowe informacje

  • Docelowe miejsce pracy: Szwecja

  • Bezpłatny samochód zapewniony przez firmę w celu przejazdu między projektami pracy oraz do niezbędnego użytku osobistego

  • Darmowe zakwaterowanie (pokoje jednoosobowe)

  • Płatna podróż do/z kraju pochodzenia w momencie przyjazdu i wyjazdu

  • Możliwość szwedzkiego samozatrudnienia jako partner z pomocą w rejestracji i złożeniu wniosku do władz

Średnia zarobków netto podana w ofercie wyliczona jest przyjmując:

  • Stawkę godzinową 18 €/h brutto

  • ilość godzin tygodniowo 50h/tydz

Średnia zarobków netto nie uwzględnia kosztów związanych z wyżywieniem pracownika i dojazdem do pracy. Zarobki są tylko szacowane i uwarunkowane faktyczną ilością godzin przepracowanych oraz kwotą wolną od podatku.