G - 1 Szkutnik / Laminiarz

15000 zł + dodatki*

Średnie zarobki netto po odliczeniu mieszkania i podatków

Informacje

  • Szkutnik/ Laminiarz

  • Numer oferty: G-1

  • Praca na stałe w systemie rotacyjnym 6/1

  • Ilość wakatów: 2

Zakres obowiązków:

  • Remonty łodzi, jachtów do stoczni remontowej,

  • Praca głównie z laminatami poliestrowo- szklanymi,

  • Przygotowanie form do laminowania ręcznego,

  • Piaskowanie, szlifowanie, polerowanie,

  • Laminowanie ręczne wyrobów kompozytowych

Oferujemy

Średnie zarobki miesięczne netto po odliczeniu mieszkania i podatków​: 15000 PLN

Stawka godzinowa: 175 DKK brutto (103 PLN brutto)
Nadgodziny: 54,41 DKK brutto (32 PLN brutto)

Dodatki:

  • Regularne przeloty do Polski opłacone przez pracodawcę.

Firma opłaca koszt biletów lotniczych do Polski co 6 tygodni na tydzień. Jeśli pracownik nie zdecyduje się na wyjazd zostanie jemu wypłacona równowartość biletu lotniczego. Bilet w dwie strony kosztuje między 9000- 12000 DKK

  • Mieszkanie zorganizowane przez firmę, płatność pobierana z wypłaty w kwocie 135 DKK za dobę (80 PLN)

Oczekujemy:

  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie w pracy na takim lub podobnym stanowisku,

  • Doświadczenie w uzupełnianiu masy poliestrowo - szklanej oraz budowie kadłubów,

  • Mile widziane wykształcenie w branży budowlanej,

  • Znajomość języka angielskiego,

  • Prawa jazdy kat. B,

  • Wysokie zaangażowanie i samodzielność,

  • Nastawienie na jakość ,

  • Dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy,

  • Dobry stan zdrowia,

  • Chęć pracy na stałe na Grenlandii

Dodatkowe informacje

Średnia zarobków netto podana w ofercie wyliczona jest przyjmując:

  • kwotę wolną od podatku w skali miesiąca, w wysokości 4000 koron duńskich

  • ilość godzin tygodniowo 55,

  • koszt zakwaterowania na poziomie 4000 kr miesięcznie.

Zarobki są tylko szacowane i uwarunkowane faktyczną ilością godzin przepracowanych oraz kwotą wolną od podatku.