I-150 Mechanik maszyn rolniczych

9500 PLN

Średnie zarobki miesięczne netto po odliczeniu mieszkania i podatków​:

(8200 PLN podstawa + 1300 PLN pieniądze wakacyjne)

Carousel imageCarousel imageCarousel image

Informacje

Mechanik maszyn rolniczych

Numer oferty I-150

Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Zakończenie prac: na stałe

Ilość wakatów: 2

Oczekujemy

  • Znajomość języka angielskiego,
  • Samodzielność i odpowiedzialność,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Preferowane wykształcenie kierunkowe (zasadnicze zawodowe, mechaniczne),
  • Doświadczenie w spawaniu maszyn rolniczych i umiejętności ślusarskie będą dodatkowym atutem,
  • Dyspozycyjność, praca na stałe
  • Odpowiedzialność i sumienność
  • Własny samochód: dojazd do pracy

Oferujemy

  • Stawkę godzinową: 137 kr brutto (78 pln brutto) +12,5 % pieniądze wakacyjne
  • Dodatek świąteczny 10,5 % do każdej przepracowanej godziny wypłacany na koniec zatrudnienia, albo na koniec roku.

Zakres obowiązków

  • Naprawa, konserwacja i modernizacja ciągników, maszyn i sprzętów rolniczych,
  • Serwis oraz przeglądy okresowe maszyn rolniczych,
  • Diagnostyka i usuwanie usterek,
  • Optymalizacja maszyn,
  • Doradztwo w zakresie prawidłowej eksploatacji maszyny
  • Prawidłowe użytkowanie oraz wykazywanie należytej dbałości o powierzone narzędzia

Opis projektu

Praca w warsztacie maszyn rolniczych, od poniedziałku do piątku. Trzeba być przygotowanym na nieplanowane awarie i dodatkowe godziny również w soboty.

Język angielski jest wymagany, przełożonym jest Duńczyk.

Dodatkowe informacje

Jeśli pracownik chce skorzystać z naszej bazy noclegowej, szczegóły zakwaterowania zostaną mu przekazane wraz z informacjami adresowymi pracy i umową.

Wstępnie można zapoznać się z proponowanymi przez nas lokalizacjami w zakładce "ZAKWATEROWANIE".

Średnia zarobków netto podana w ofercie wyliczona jest przyjmując:

  • przeciętną dla pracowników sezonowych kwotę wolną od podatku w skali miesiąca, w wysokości 10000 koron duńskich (5700 złotych),
  • ilość godzin tygodniowo 40,
  • koszt zakwaterowania na poziomie 3000 kr miesięcznie (1700 złotych)

Średnia zarobków netto nie uwzględnia kosztów związanych z wyżywieniem pracownika i dojazdem do pracy. Zarobki są tylko szacowane i uwarunkowane faktyczną ilością godzin przepracowanych oraz kwotą wolną od podatku.