I-163 Pomoc w prowadzeniu rezydencji

10500 PLN

Średnie zarobki miesięczne netto po odliczeniu mieszkania i podatków​

(9300 podstawa + 1200 PLN pieniądze wakacyjne)

Informacje

  • Numer oferty: I-163
  • Praca na stałe
  • Ilość wakatów: 1
  • Miejsce pracy: Kopenhaga
  • Mieszkanie darmowe
  • Wynagrodzenie: stała pensja 25.000 kr brutto
  • Firmowy samochód.

Oczekujemy

  • Dyspozycyjność ,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny),
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Dokładność i staranność,
  • Dobra sprawność fizyczna,
  • Doświadczenie w podobnych pracach mile widziane,
  • Mile widziane doświadczenie w hotelarstwie,

Jeśli pracownik chce skorzystać z naszej bazy noclegowej, szczegóły zakwaterowania zostaną mu przekazane wraz z informacjami adresowymi pracy i umową.

Wstępnie można zapoznać się z proponowanymi przez nas lokalizacjami w zakładce "ZAKWATEROWANIE".

Oferujemy

  • Średnie zarobki miesięczne netto po odliczeniu mieszkania i podatków​: 10500 PLN

9300 PLN podstawa + 1200 PLN pieniądze wakacyjne

Zakres obowiązków

  • Dbanie o dom (sprzątanie, pranie, prasowanie, mycie okien),
  • Zamawianie specjalistów w przypadku awarii w domu,
  • Przyrządzanie posiłków (okazjonalnie),
  • Sprawdzanie ilości dostępnych środków czystości-zakup nowych,
  • Zakupy spożywcze,
  • Inne prace domowe.

Dodatkowe informacje

  • Pracownik nabywa prawo do duńskiej emerytury po przepracowanym roku,
  • Zgodnie z duńskimi przepisami przerwy w pracy nie są płatne
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i podjęcia pracy na stałe
  • Ubezpieczenie zdrowotne,
  • Wypłata wynagrodzenia co miesiąc
  • Pracodawca może wypłacić pracownikowi zaliczkę na poczet wynagrodzenia w wysokości nie przekraczającej 3.000 kr na kwartał

Średnia zarobków netto podana w ofercie wyliczona jest przyjmując:

  • kwotę wolną od podatku w skali miesiąca, w wysokości 5000 koron duńskich (5700 złotych),
  • ilość godzin tygodniowo 45,