I-166 Dezynfekcja ferm

PLN 12 000

Średnie zarobki miesięczne netto po odliczeniu mieszkania i podatków​

( 11000 PLN podstawa + 1000 PLN pieniądze wakacyjne)

Informacje

  • Numer oferty: I-166

  • Rozpoczęcie prac:
    1 tura 29 październik
    2 tura 2 listopad
    3 tura 6 listopad

  • Zakończenie prac: około połowy grudnia

  • Ilość wakatów: 50

Oczekujemy

  • Mile widziane doświadczenie przy obsłudze myjek ciśnieniowych,

  • Znajomość języka angielskiego (1 osoba w grupie 5 osób)

  • Możliwości dojazdu własnym autem do miejsca pracy ( 1 samochód na grupę 5 osób)

  • Dokładność i staranność,

  • Dobra sprawność fizyczna.

Zakwaterowanie znajduje się w średniej odległości 40 km od ferm.
Fermy są zlokalizowane na północ od Aalborga (Jutlandia Północna)

Zakwaterowanie w domkach 4-5 osobowych o wysokim standardzie.
Domki wynajmowane przez agencję Novasol.dk

Oferujemy

  • Średnie zarobki miesięczne netto po odliczeniu mieszkania i podatków​: 12 000 PLN

11000 PLN podstawa + 1000 PLN pieniądze wakacyjne

Stawka podstawowa brutto :
133,18 DKK (79 PLN)
Nadgodziny: 214,96 DKK (125 PLN) - powyżej 37 godzin

Średnia ilość godzin w tygodniu: 50

Zakres obowiązków

  • kompleksowa dezynfekcja myjkami ciśnieniowymi w odpowiednim kombinezonie zapewnianym przez pracodawcę,

  • czyszczenie chemiczne,

Dezynfekcja ferm zwierzęcych. W fermach nie ma już zwierząt.

Dodatkowe informacje

Średnia zarobków netto podana w ofercie wyliczona jest przyjmując:

  • przeciętną dla pracowników sezonowych kwotę wolną od podatku w skali miesiąca, w wysokości 10000 koron duńskich (5700 złotych),

  • ilość godzin tygodniowo 50,

  • koszt zakwaterowania na poziomie 3000 kr miesięcznie (1700 złotych)