L-121  Formowanie/Etykietowanie choinek

9500 PLN  

Średnie zarobki miesięczne netto  po odliczeniu mieszkania i podatków​

(8500 PLN podstawa + 1000 PLN pieniądze wakacyjne)


Informacje


Oczekujemy

Zakres obowiązków

Praca na plantacjach choinek Nordmann (Abies Nordmanniana).

Jest to najbardziej popularna choinka bożonarodzeniowa. Jej popularność wynika miedzy innymi z długości okresu świeżości drzewa, długości czasu w którym igły są silne i jędrne, pięknego ciemno- zielonego koloru drzewa jak również z  pięknej formy stożkowej choinki. Drzewa z jodły Nordmann potrzebują optymalnych warunków klimatycznych i profesjonalnej opieki. Okres, po którym uzyskuje wysokość około dwóch metrów to nawet 10 lat.

Choinki od sierpnia są wyznaczane na sprzedaż przez zakładanie na nie kolorowych etykiet. Różne etykiety oznaczają inną klasę choinki, różnią się one w zależności od wysokości, gęstości, pokroju.  Najważniejsze w tej pracy jest umiejętne określenie klasy choinki, a następnie założenie odpowiedniego koloru etykiety.   

Oferujemy

      8500 PLN podstawa + 1000 PLN pieniądze wakacyjne

+ paliwo firmowe


Jeśli pracownik chce skorzystać z naszej bazy noclegowej, szczegóły zakwaterowania zostaną mu przekazane wraz z informacjami adresowymi pracy i umową. 

Wstępnie można zapoznać się z proponowanymi przez nas lokalizacjami w zakładce "ZAKWATEROWANIE".


Dodatkowe informacje 

Średnia zarobków netto podana w ofercie wyliczona jest przyjmując:

Średnia zarobków netto nie uwzględnia kosztów związanych z wyżywieniem pracownika i dojazdem do pracy. Zarobki są tylko szacowane i uwarunkowane faktyczną ilością godzin przepracowanych oraz kwotą wolną od podatku.