R-30 pielenie warzyw

7500 PLN

Średnie zarobki miesięczne netto po odliczeniu mieszkania i podatków​ (dla pracowników bez doświadczenia)

(6800 PLN podstawa + 700 PLN pieniądze wakacyjne)

Informacje

  • Pracownik rolny - pielenie warzyw
  • Numer oferty R-30
  • Rozpoczęcie pracy:

Pierwsza tura: połowa kwietnia

Druga tura: początek maja

Trzecia tura:połowa maja

Czwarta tura: początek czerwca

  • Zakończenie prac: połowa lipca
  • Ilość wakatów: 10

Oczekujemy

  • Nie jest wymagana znajomość języka obcego.
  • Dyspozycyjność w podanym terminie,
  • Gotowość do pracy fizycznej w zmiennych warunkach atmosferycznych
  • Bardzo dobra sprawność fizyczna,

Zakres obowiązków

  • pielenie warzyw na maszynie (praca na maszynie 6 osobowej),
  • pielenie warzyw ręczne bez maszyny,
  • inne prace polowe (ściąganie, zakładanie siatek)

Lista mieszkań w przygotowaniu

Oferujemy

Średnie zarobki miesięczne netto po odliczeniu mieszkania i podatków​ 7500 PLN

6800 PLN podstawa + 700 PLN pieniądze wakacyjne

Dodatek paliwowy

  • 300 kr tygodniowo na 1 auto (min. 5 osób)
  • 250 kr tygodniowo na 1 auto (min. 4 osoby)

Wycieczka firmowa

Na koniec sezonu, w lipcu wyjazd firmowy dla pracowników do parku rozrywki . Sprawdź zdjęcia z poprzednich wycieczek (kliknij)

Dodatkowe informacje

  • Zgodnie z duńskimi przepisami przerwy w pracy nie są płatne
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i podjęcia pracy w kolejnych sezonach
  • Ubezpieczenie zdrowotne,
  • Wypłata wynagrodzenia co miesiąc,
  • Pracodawca może wypłacić pracownikowi zaliczkę na poczet wynagrodzenia w wysokości nie przekraczającej 3.000 kr na kwartał

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Średnia zarobków netto podana w ofercie wyliczona jest przyjmując:

  • przeciętną dla pracowników sezonowych kwotę wolną od podatku w skali miesiąca, w wysokości 10000 koron duńskich (5700 złotych),
  • ilość godzin tygodniowo 48, wysoki sezon!
  • koszt zakwaterowania na poziomie 3000 kr miesięcznie (1700 złotych)

Średnia zarobków netto nie uwzględnia kosztów związanych z wyżywieniem pracownika i dojazdem do pracy. Zarobki są tylko szacowane i uwarunkowane faktyczną ilością godzin przepracowanych oraz kwotą wolną od podatku.