R-34 Zbiór kapusty

6700 PLN

Średnie zarobki miesięczne netto po odliczeniu mieszkania i podatków​

(5800 PLN podstawa + 900 PLN pieniądze wakacyjne)

Informacje

  • Pracownik rolny - zbiór i cięcie kapusty
  • Numer oferty R-34
  • Rozpoczęcie pracy: połowa kwietnia
  • Zakończenie prac: połowa listopada
  • Ilość wakatów: 7

Oczekujemy

  • Nie jest wymagana znajomość języka obcego.
  • Dyspozycyjność w podanym terminie,
  • Gotowość do pracy fizycznej w zmiennych warunkach atmosferycznych
  • Bardzo dobra sprawność fizyczna,

Oferujemy

  • Średnie zarobki miesięczne netto po odliczeniu mieszkania i podatków​ 6700 PLN

5800 PLN podstawa + 900 PLN pieniądze wakacyjne

Zakres obowiązków

  • Cięcie i zbiór kapusty, sałaty oraz jarmużu (norma godzinowa 16 skrzynek po 30 sztuk)
  • Pielenie warzyw
  • Zakładanie siatek ochronnych
  • Inne prace rolno-produkcyjne

Lista mieszkań w przygotowaniu

Dodatkowe informacje

  • Zgodnie z duńskimi przepisami przerwy w pracy nie są płatne
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i podjęcia pracy w kolejnych sezonach
  • Ubezpieczenie zdrowotne,
  • Wypłata wynagrodzenia co miesiąc,
  • Pracodawca może wypłacić pracownikowi zaliczkę na poczet wynagrodzenia w wysokości nie przekraczającej 3.000 kr na kwartał

Średnia zarobków netto podana w ofercie wyliczona jest przyjmując:

  • przeciętną dla pracowników sezonowych kwotę wolną od podatku w skali miesiąca, w wysokości 10000 koron duńskich (5700 złotych),
  • ilość godzin tygodniowo 48, wysoki sezon!
  • koszt zakwaterowania na poziomie 3000 kr miesięcznie (1700 złotych)

Średnia zarobków netto nie uwzględnia kosztów związanych z wyżywieniem pracownika i dojazdem do pracy. Zarobki są tylko szacowane i uwarunkowane faktyczną ilością godzin przepracowanych oraz kwotą wolną od podatku.