R-42 Różne prace rolnicze

8 700 zł

Średnie zarobki miesięczne netto po odliczeniu mieszkania i podatków​

(7800 podstawa + 900 PLN pieniądze wakacyjne)

Ilość godzin tygodniowo 37

Informacje

Start pracy: marzec

Koniec pracy: grudzień

Miejsce pracy: Jutlandia, Dania

Ilość wakatów: 10

Zakres obowiązków

  • cięcie i pakowanie selera naciowego,
  • zakładanie siatek ochronnych,
  • maszynowe sadzenie kapusty,
  • zbiór kapusty
  • pielenie cebuli,
  • sadzenie cebuli,
  • zbiór kalarepy,
  • sortowanie i pakowanie ziemniaków,
  • inne prace polowe

Oczekujemy:

  • dyspozycyjność,
  • zaangażowanie i motywację,
  • dobra sprawność fizyczna,
  • doświadczenie w pracach polowych

Oferujemy

  • Stawkę godzinową: 142,62 kr brutto (82 pln brutto) +12,5 % pieniądze wakacyjne
  • Średnia stawka godzinowa netto z feriepenge po odliczeniu podatków i zakwaterowania: 104 kr / 56 pln
  • Dodatek świąteczny 10,75 % do każdej przepracowanej godziny wypłacany na koniec zatrudnienia, albo na koniec roku.

Dodatkowe informacje:

Pracownik nabywa prawo do duńskiej emerytury po przepracowanym roku

Zgodnie z duńskimi przepisami przerwy w pracy nie są płatne.

Zapewniamy odzież przeciwdeszczową oraz rękawice robocze.

Średnia zarobków netto podana w ofercie wyliczona jest przyjmując:

  • kwotę wolną od podatku w skali miesiąca, w wysokości 10 000 koron duńskich (5700 złotych),
  • ilość godzin tygodniowo 37,
  • koszt zakwaterowania na poziomie 3000 kr miesięcznie

Średnia zarobków netto nie uwzględnia kosztów związanych z wyżywieniem pracownika i dojazdem do pracy. Zarobki są tylko szacowane i uwarunkowane faktyczną ilością godzin przepracowanych oraz kwotą wolną od podatku.