S-63A Prace szkółkarskie (3) wiosna

7000 PLN

Średnie zarobki miesięczne netto po odliczeniu mieszkania i podatków​

(6200 PLN podstawa + 800 PLN pieniądze wakacyjne)

Informacje

  • Pracownik szkółkarski - różne prace szkółkarskie

  • Numer oferty: S-63 A

  • Start pracy: luty/marzec/kwiecień

  • Koniec pracy: lipiec

  • Ilość wakatów: 15

  • Możliwość pracy na tej szkółce również jesienią: oferta S-63 B

Oczekujemy

  • Nie jest wymagana znajomość języka obcego.

  • Dyspozycyjność w podanym terminie,

  • Bardzo dobra sprawność fizyczna,

  • Gotowość do pracy fizycznej w zmiennych warunkach atmosferycznych,

  • Mile widziany własny samochód (dojazdy do pracy),

  • Mile widziana umiejętność obsługiwania traktorów

Zakres obowiązków

  • podłączanie systemu nawadniającego (luty-maj),

  • przesadzenia choinek luty-kwiecień),

  • doniczkowanie choinek (luty-kwiecień)

  • formowanie choinek (marzec-kwiecień),

  • szczypanie pączków (maj-czerwiec),

  • hamowanie wzrostu choinek (czerwiec-lipiec),

  • klasyfikowanie/etykietowanie choinek (sierpień)

  • inne prace szkółkarskie.

Oferujemy

  • Średnie zarobki miesięczne netto po odliczeniu mieszkania i podatków​ 7000 PLN

6200 PLN podstawa + 800 PLN pieniądze wakacyjne

Jeśli pracownik chce skorzystać z naszej bazy noclegowej, szczegóły zakwaterowania zostaną mu przekazane wraz z informacjami adresowymi pracy i umową.

Wstępnie można zapoznać się z proponowanymi przez nas lokalizacjami w zakładce "ZAKWATEROWANIE".

Dodatkowe informacje

  • Pracownik nabywa prawo do duńskiej emerytury po przepracowanym roku,

  • Zgodnie z duńskimi przepisami przerwy w pracy nie są płatne

  • Możliwość zdobycia doświadczenia i podjęcia pracy na stałe

  • Ubezpieczenie zdrowotne,

  • Wypłata wynagrodzenia co miesiąc

  • Pracodawca może wypłacić pracownikowi zaliczkę na poczet wynagrodzenia w wysokości nie przekraczającej 3.000 kr na kwartał

Średnia zarobków netto podana w ofercie wyliczona jest przyjmując:

  • przeciętną dla pracowników sezonowych kwotę wolną od podatku w skali miesiąca, w wysokości 10000 koron duńskich (5900 złotych),

  • ilość godzin tygodniowo 48,

  • koszt zakwaterowania na poziomie 3000 kr miesięcznie (1770 złotych),

  • kurs korony duńskiej 1 DKK = 0,59 PLN