S-77 Team leader - prace szkółkarskie 

10500 PLN 

Średnie zarobki miesięczne netto po odliczeniu mieszkania i podatków​

(9500 PLN podstawa + 1 000 PLN pieniądze wakacyjne)

Informacje


Zakres obowiązków: 

Dodatkowe informacje 

Oferujemy

9500 PLN podstawa + 1000 PLN pieniądze wakacyjneOczekujemy:


KOD 325

Jeśli pracownik chce skorzystać z naszej bazy noclegowej, szczegóły zakwaterowania zostaną mu przekazane wraz z informacjami adresowymi pracy i umową. 

Wstępnie można zapoznać się z proponowanymi przez nas lokalizacjami w zakładce "ZAKWATEROWANIE".

Opis projektu

Praca na szkółce roślin, krzewów i drzewek, głównie liściastych. Praca od lutego, do grudnia.

W sezonie wiosennym i jesiennym odbywa się kilka finalnych etapów produkcji i dystrybucji sadzonek roślin produkowanych na szkółce. Są to  m.in. :wykopywanie roślin, sortowanie czyli selekcja, pakowanie i kompletowanie zamówień oraz załadunki i rozładunki towaru.

Prace bardziej odpowiedzialne jak obsługa maszyn i kompletowanie zamówień są dedykowane raczej doświadczonym pracownikom. Jednak kto wykaże się zaangażowaniem i umiejętnościami to jest spora szansa na nawiązanie dłuższej współpracy, na tym projekcie jest ciąg pracy przez większość roku.


Sezon wysoki jest w okresie: kwiecień- czerwiec oraz październik-grudzień, wtedy mamy najwięcej wolnych miejsc. Do pracy można wyjechać  sezonowo w dowolnym miesiącu, albo na stałe, czas trwania kontraktu ustalamy indywidualnie.

Na szkółce jest praca zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Praca jest wykonywana od poniedziałku do piątku plus w wysokim sezonie również  w soboty. Trzeba być przygotowanym na nieplanowane zamówienie i dodatkowe godziny również w godzinach wieczornych.

Rodzaje wykonywanych prac są uwarunkowane porą roku oraz pogodą, główne zadania: sortowanie sadzonek buka na hali, ładowanie sadzonek do skrzyń na maszynie na polu, przygotowanie roślin do wysyłki, pielenie, sadzenie maszynowe, oraz wiele innych ciekawych zadań.


Krótki opis:

Prace dotyczące sezonu wiosennego i jesiennego to głównie sortowanie sadzonek buka w hali przy stole selekcjonowanie sadzonek według odpowiednich jakości i rozmiarów, są 3 lub 4 podstawowe rozmiary. Sadzonki tego samego rozmiaru trzeba w odpowiedniej liczbie położyć na taśmie w określony sposób. wymagane jest wykonywanie odpowiedniej normy, ilości sztuk na godzinę i zachowania określonych norm jakościowych.

Drugi rodzaj pracy to ładowanie sadzonek do skrzyń na “kombajnie”, czyli maszynie kopiącej. Jest to praca na zewnątrz, w zmieniających się warunkach atmosferycznych, osoba na kombajnie pracuje przeważnie kilka godzin dziennie, potem zmienia się z kimś innym, lub idzie kontynuować inne prace jeśli jest wykopana odpowiednia liczba sadzonek.

Trzeci osobny dział to pakowanie i ładowanie zamówień, tu osoby wykonujące tę pracę powinny być skrupulatne, przede wszystkim dobrze liczyć ilości i nie mylić rozmiarów oraz gatunków. Wymagany jest też spryt i dobre warunki fizyczne.To najważniejszy element etapu sprzedaży.

Średnia zarobków netto podana w ofercie wyliczona jest przyjmując:

Średnia zarobków netto nie uwzględnia kosztów związanych z wyżywieniem pracownika i dojazdem do pracy. Zarobki są tylko szacowane i uwarunkowane faktyczną ilością godzin przepracowanych oraz kwotą wolną od podatku.