Lalandia Billund

Lalandia Billund

Ellehammers Alle 3, 7190 Billund, Dania

Witamy w świecie zabawy w największym tropikalnym centrum wypoczynku i aktywności w Skandynawii. To coś znacznie więcej niż tylko park wodny – to park rodzinnej rozrywki i tropikalne miasteczko pełne atrakcji.

Park Lalandia w Billund został otwarty 24 kwietnia 2009 roku. Składa się on z płatnego parku wodnego “Aquadome” oraz miasteczka do którego wstęp jest bezpłatny. Znajdziemy tam restauracje, sklepy i mnóstwo rozrywki dla całej rodziny, w tym: Monky Tonky Land, minigolf, kręgielnia, hala sportowa i centrum fitness.

Ciesz się tropikalnym klimatem w ogromnym Aquadome, uprawiając sporty wodne we wszystkich rodzajach. Tropikalny kompleks basenowy liczy ponad 10 000 m2. Temperatura wody 28°C, a powietrza aż 30°C zachęcają do wodnych szaleństw. Ilość wodnych atrakcji ciężko zliczyć. Zjeżdżalnie o różnym stopniu adrenaliny, w tym takie, których długość przekracza 100 m. Rozkoszuj się szybkością i ekscytacją zjeżdżalni Twister, Tornado i Octopus Racer. Lalandia to miejsce na udane wakacje dla wszystkich - niezależnie od pogody. Lalandia Billund została wymieniona jako szósta najpopularniejsza atrakcja Danii.


Cena biletu do parku wodnego: 280 kr (2019 rok)

www.lalandia.dk