Łukasz Domasławski, Djurs Sommerland, Dania

Zwycięzca lipcowej edycji konkursu

Djurs Sommerland to jedno z najciekawszych miejsc w Danii, które warte jest obejrzenia. Park rozrywki, istniejący od 1981 roku położony jest w pobliżu miast Randers i Grenaa.

PF Gruppen to firma, w ktorej pracuję od 2014 roku. Sprawili, że dzięki niej przeżyłem największą przygodę swojego życia. Kierownictwo postanowiło spędzić dzień inaczej niż zwykle. Emocje, jakich doznałem, nie sposób opisać słowami. Ogromny strach, lęk i adrenalina. Ręce i nogi drżały z przerażenia. Z drugiej strony niesamowite wrażenia. Non stop okrzyki radości. Największe zainteresowanie wzbudziły rollercoastery. Kto był i z nich korzystał, wie o czym piszę. W jednej sekundzie serce me biło jak szalone, a ciało miałem mocno spięte. Moja mina była nieokiełznana. Nie mogłem opanować paniki. To wszystko szło w parze z radością i szaleństwem. Po prostu zabawa na całego. Krzyczałam ile tchu w płucach miałem. Łzy szczęścia spływały po policzku.

Będąc tam, totalnie się wyłączyłem. Zapomniałem o pracy, o godzinach w niej spędzonych. Nie myślałem o jutrze. Zdjęcia i na nich moja mimika twarzy zdradzają wszystko.

Jeśli to czytasz, a jeszcze tam nie byłeś, musisz tam pojechać i poczuć dreszczyk emocji. Miejsce pełne ciekawych atrakcji. Nie zabraknie zabawy dla nikogo.Był to niesamowity czas spędzony wśród moich kolegów i koleżanek. Mnóstwo nowych poznanych twarzy. Temu miejscu nie powiedziałem do widzenia. Z pewnością tam wrócę. Jeszcze mnie tam zobaczycie i jeszcze o mnie usłyszycie. Pozdrawiam wszystkich z PF Gruppen. Do następnego. Gorąco polecam