Paulina Bochenek i Daria Czarnomska, Aalborg, Dania

Chciałybyśmy zaprosić Was wszystkich do zwiedzania pięknych miejsc w Północnej Danii. Bardzo polecamy Aalborg: miejsce w którym można spędzić miło czas z przyjaciółmi jak i rodziną.

Aalborg za dnia jest zaskakująco spokojny, gdzie dzięki temu można sobie pozwiedzać jak i odpoczywać.

Natomiast wieczorem ulicę Aalborga, głównie: Jomfru Ane Gade są wypełnione dużą ilością ludzi i dopiero wtedy można zobaczyć jak żyje się nocą w tym przepięknym mieście.

Nocą tłumy młodzieży udają się do barów🥂 jak i na dyskoteki ale nie tylko, ponieważ starsze osoby również tam spędzają czas w restauracjach.

Jesteśmy szczęśliwe, ponieważ w tym roku udało nam się wziąć udział w kolorowym wydarzeniu tzw. karnawale, paradzie w Aalborgu, w którym wzięło udział ponad 100 tysięcy ludzi, z różnych zakątków świata.

Jest to naprawdę fantastyczne przeżycie, super klimat. Polecamy tym, którzy nie mieli okazji wziąć udziału w tym wydarzeniu, ponieważ jest to coś nowego czego w Polsce nie zobaczymy.

W najbliższym czasie mamy w planach zwiedzić jeszcze więcej pięknych miejsc. Na pewno ze zdjęciami będziemy z Wami na bieżąco.

Chciałybyśmy tak na marginesie polecić przepłynięcie się promem z Egense do małego miasteczka Hals,gdzie można naprawdę dobrze i smacznie zjeść.