Rozliczanie podatku i feriepenge oferta

Świadczymy wszechstronną ,fachową pomoc w sektorze rozliczeń podatkowych w Danii , wyrabianiu żółtych i niebieskich kart, sprawach związanych z zasiłkiem rodzinnym i wiele innych. Sprawdź naszą ofertę i wypełnij formularz kontaktowy jeżeli jesteś zainteresowany którąś z usług.

Adres stacjonarny :

Dariusz Topczewski

ul.Konstytucji 3-go Maja 6/7, 78-200 Miastko

NIP 842-143-64-37

Rozliczenie podatku w Danii

O zwrot podatku z Danii może się starać każdy, kto legalnie pracował w Danii i miał odprowadzony podatek od wynagrodzenia. Rozliczenie podatku z Danii jest obowiązkowe, a deklarację podatkową należy złożyć do 1 maja danego roku (za rok ubiegły). Korektę rozliczenia dokonujemy do 3 lat wstecz. Można rozliczać się od 9 marca.

Deklarację podatkową można przesłać pocztą tradycyjną lub za pośrednictwem Internetu. Duński Urząd Skarbowy - SKAT szybciej dokonuje rozliczeń sporządzanych on-line.

Do rozliczenia on-line potrzebny jest aktualny TastSelv-kode (8 cyfrowy numer, który jest hasłem potrzebnym do zalogowania się do systemu)

Jeśli nie wiesz jak tego dokonać, zgłoś się do nas a my zrobimy to za Ciebie (podaj nam tylko swój CPR numer). Zamówiony kod zostanie przesłany na adres, który podatnik podał w urzędzie (SKAT) jako adres korespondencyjny.

Cena na usługę :

230-290 PLN - za rok 2018 (Kwestia wysokości zwrotu )

350 PLN - za rok 2017 bądź wcześniej

Uzyskanie pieniędzy wakacyjnych feriepenge

Feriepenge (świadczenie urlopowe) odprowadzane przez pracodawcę do duńskiego urzędu - FerieKonto na indywidualne „konto” pracownika w wysokości 12,5% kwoty wynagrodzenia brutto pracownika. Z kwoty brutto feriepenge (12,5%) potrącane są podstawowe składki na rynek pracy (8%) oraz ewentualny podatek dochodowy.Do FerieKonto przekazywana jest kwota netto feriepenge.


Cena na usługę :

Przed normalnym terminem wypłaty świadczenia : 120 PLN

Podczas normalnego terminu wypłaty świadczenia : 60 PLN

Pomoc przy wyrobieniu żółtej / niebieskiej karty

Pomoc w wyrobieniu żółtej i niebieskiej karty w Danii.

Świadczenia zdrowotne na terytorium Polski

Pomoc w uzyskaniu poświadczenia , dokumentu uprawniającego wskazaną w nim osobę do pełnego zakresu świadczeń zdrowotnych na terytorium Polski.

Rejestracji w polskim NFZ pod kątem ubezpieczenia społecznego

dzięki czemu dana osoba zwolniona będzie z obowiązku opłaty składek w Polsce

(druk E106).

Cena za usługę 120 PLN


Pomoc w utworzeniu Nem-konta

Nem konto jest forma rejestracji dowolnego konta na świecie jako tzw. Nem-Konto celem uwiarygodnienia dla każdej instytucji w Danii wypłaty świadczeń czy to zwrotu podatku

czy urlopowego lub świadczeń rodzinnych,co zwalnia was z odpowiedzialności zakładania

duńskiego konta od razu sytuowanego jako Nem-Konto i widoczne w Danii w kwestii jakiegokolwiek ruchu finansowego wokół waszej osoby.

Cena za usługę 60 PLN


Zachęcamy do kontaktu przez poniższy formularz kontaktowy.Skontaktujemy się telefonicznie z wszystkimi klientami