Kod zakwaterowania:  G6

Decydując się na pracę w Danii razem z PFGRUPPEN masz możliwość skorzystania odpłatnie z firmowych mieszkań. Wszystkie nasze domy, mieszkania i pokoje zostały osobiście sprawdzone przez pracowników PFGRUPPEN, dzięki czemu możesz być pewny, że poniższy opis i zdjęcia są prawdziwe.

Kod zakwaterowania:  G6

Dom G6 to bez wątpienia  jedno z naszych najlepszych zakwaterowań.  Dwukondygnacyjny dom to były hostel który przyjmował turystów z całego świata.  Zlokalizowany  jest  350 metrów od  pięknej mariny.  W bezpośrednim sąsiedztwie jest również sklep spożywczy i stacja paliw.
Weekendowe chwile umili czas spędzony w ogrodzie.  Budynek podzielony jest na trzy niezależne mieszkania. Wszystkie pokoje wyposażone w szafki i półeczki oraz telewizor.

W czasie użytkowania pracownik zobowiązany jest do utrzymywania należytego porządku, przede wszystkim w częściach wspólnych, takich jak kuchnie czy łazienki. Wynajmujący zobowiązany jest zwrotu obiektu w stanie nienagannym, co obejmuje w szczególności: pozostawienie umytych naczyń i sprzętów kuchennych przed wyjazdem, w miejsca do tego przeznaczonych, zmywarki oraz suszarki powinny być opróżnione, tak samo lodówki i zamrażarki. Posprzątanie wszelkich używanych pomieszczeń, posortowanie i wyniesienie śmieci oraz zabranie rzeczy osobistych.


Należy zabrać ze sobą 

 


W pobliżu


 

Każdorazowo w momencie opuszczenia mieszkania przez pracownika, zobowiązany on jest do poinformowania o tym fakcie firmy przez poniższy formularz online. Brak zgłoszenie tego faktu może skutkować dalszym naliczaniem opłaty za zakwaterowanie.

Formularz online

zakwaterowanie@pf-gruppen.com

#ZwiedzajDanię
W wolnym czasie zachęcamy do zwiedzania Danii.
Wyjątkowe miejsca znajdziesz na stronie www.pf-travel.com