Oferty pracy w Danii

Wybierz interesującą Cię branżę, albo porę roku. Chcesz poznać wszystkie aktualne oferty? Skontaktuj się z działem rekrutacyjnym.

Oferujemy pracę w wielu różnych branżach: począwszy od szkółkarstwa, przez produkcję i leśnictwo, na rolnictwie oraz budownictwie kończąc. Zatrudniamy zarówno zmotywowanych pracowników bez kwalifikacji i bez znajomości języków obcych, jak i doświadczonych, wykwalifikowanych mówiących po angielsku i niemiecku. Zarobki w Danii należą do najwyższych w UE, a w różnego rodzaju zestawieniach poziomu zadowolenia czy jakości życia, Dania zajmuje najwyższe miejsca na świecie. Nic dziwnego, że praca w tym kraju jest atrakcyjna także dla Polaków. Dania nie posiada jednolitego kodeksu pracy, a płaca minimalna nie jest odgórnie ustalona. Wszystkie regulacje dotyczące czasu pracy, długości urlopu, wieku emerytalnego, zarobków czy okresu wypowiedzenia nie są również ustalane ustawowo. W praktyce oznacza to, że osoby bez kwalifikacji i bez znajomości języka zarabiają stosunkowo dużo w porównaniu z innymi krajami.
Sprawdź nasze oferty i poznaj na jakie zarobki można liczyć.

Szukaj naszych ofert na Facebook'u
#PracaDania

Średnia zarobków netto podana w ofercie wyliczona jest przyjmując:

  • przeciętną dla pracowników sezonowych kwotę wolną od podatku w skali miesiąca, w wysokości 10000 koron duńskich (6300 złotych),

  • ilość godzin tygodniowo 50,

  • koszt zakwaterowania na poziomie 3000 kr miesięcznie (1900 złotych),

  • kurs korony duńskiej 1 DKK = 0,63 PLN (1 września 2022).

Średnia zarobków netto nie uwzględnia kosztów związanych z wyżywieniem pracownika i dojazdem do pracy. Zarobki są tylko szacowane i uwarunkowane faktyczną ilością godzin przepracowanych oraz kwotą wolną od podatku.