Zakwaterowanie

Informacje ogólne

Koszt kwaterunku pokrywa zawsze pracownik.

  • Jeżeli firma pomaga w organizacji mieszkania to koszt wynajmu odejmowany jest z wynagrodzenia pracownika na miesięcznej liście płac (opłata administracyjna wynosi 3%, doliczana jest do kwoty za wynajem od właściciela mieszkania).

Firma nie pobiera depozytu oraz opłaty za mieszkanie przed wyjazdem.

  • Przykład: Firma wynajmuje mieszkanie, opłaca zakwaterowania dla pracownika, które wynosi miesięcznie 2500 DKK. Z listy płac zostanie odjęta kwota 2500 kr+ 3% czyli 2575 kr.

Należy liczyć się z kosztem na poziomie 90-100 kr dziennie na osobę za zakwaterowanie - w zależności od ceny ustalonej z właścicielem.


Pracownik zobowiązany jest do samodzielnego zaopatrzenia się w:

poszewki na pościel, prześcieradło, śpiwór, poduszka.


Zakwaterowanie znajduje się z reguły w odległości 5-40 km od miejsca pracy, w zależności od oferty pracy.

Wynajmowane pokoje znajdują się w domach wolnostojących (4-10 osobowych), mieszkaniach (4-6 osobowych), hostelach lub domach letniskowych.

Pokoje są zazwyczaj 1-4 osobowe w zależności od miejsca zakwaterowania. Standardem są pokoje 2 osobowe.

Przed wyjazdem otrzymasz informację o kodzie zakwaterowania dostępnego dla Ciebie. Możesz z nim się wstępnie zapoznać, odnajdując go na liście powyżej, lub zapytaj przez nasz chat o warunki mieszkaniowe, wyślemy Ci zdjęcia mieszkania.

Za wszelkie zniszczenia mienia znajdującego się w pomieszczeniach udostępnionych przez wynajmującego naszym pracownikom odpowiadają finansowo pracownicy. Koszty związane ze sprzątaniem, odnowieniem lub zniszczeniami powstałymi podczas zamieszkiwania pracowników zostanie obciążony pracodawca, a w następnej kolejności zostaną potrącone z wynagrodzenia pracownika na liście płac.

Firma może zapewnić odpłatne miejsca zakwaterowania dla pracowników, można jednak zorganizować zakwaterowanie również we własnym zakresie.

Kliknij jeden z poniższych kodów zakwaterowania, znajdziesz tam opis. cenę oraz zdjęcia.

Warunki mieszkaniowe PF GRUPPEN

Regulamin zakwaterowania

Regulamin który stanowi integralną część naszej współpracy, otrzymasz momencie rozpoczęcia pracy. Jeśli taki regulamin do Ciebie nie trafił lub masz co do niego wątpliwości skontaktuj się z działem zakwaterowania zakwaterowanie@pf-gruppen.com

Prosimy również o kontakt w celu potwierdzenia przyjazdu oraz opuszczenia miejsca zakwaterowania.

Zgłaszanie usterki

Pracownicy korzystający z zakwaterowania firmowego mogą w szybki sposób zgłosić wszelkie usterki lub braki na zakwaterowaniu poprzez formularz kontaktowy:

ZGŁOSZENIE USTERKI - kliknij

FAQ - często zadawane pytania:

Zorganizowałem mieszkanie we własnym zakresie, mogę liczyć na dodatkową zaliczkę?

  • tak, jeżeli pracownik wynajmuje pokój we własnym zakresie jest możliwość pobrania dodatkowych zaliczek.

Chciałbym jechać do Polski na 2 dni podczas trwania weekendu. Czy będę musiał zapłacić za mieszkanie za ten czas?

  • w większości przypadków trzeba zapłacić za mieszkanie. Można również umówić się z właścicielem mieszkania inaczej (mniejsza kwota za dobę bądź brak opłat), wtedy należy o tym poinformować bezpośredniego lidera lub dział zakwaterowań.