Zakwaterowanie

Firma zapewnia miejsca zakwaterowania dla pracowników,W przypadku korzystania z zakwaterowania firmowego, koniecznie zapoznaj się z warunkami i informacjami zawartymi poniżej

Informacje ogólne         


Firma zapewnia odpłatne miejsca zakwaterowania dla pracowników, można jednak zorganizować zakwaterowanie również we własnym zakresie.
Poinformuj koordynatora, którą opcję wybierasz 
W przypadku korzystania z zakwaterowania firmowego, koniecznie zapoznaj się z warunkami i informacjami zawartymi poniżej.

Koszt kwaterunku pokrywa zawsze pracownik.

Firma nie pobiera depozytu oraz opłaty za mieszkanie przed wyjazdem.

Należy liczyć się z kosztem na poziomie 90-150 kr dziennie na osobę za zakwaterowanie - w zależności od ceny ustalonej z właścicielem.

Pracownik zobowiązany jest do samodzielnego zaopatrzenia się w:


Zakwaterowanie znajduje się z reguły w odległości 5-40 km od miejsca pracy, w zależności od oferty pracy. W trakcie zatrudnienia może z różnych przyczyn może dojść do zmiany miejsca zakwaterowania. 

Wynajmowane pokoje znajdują się w domach wolnostojących (4-10 osobowych), mieszkaniach (4-6 osobowych), hostelach lub domach letniskowych.

Pokoje są zazwyczaj  2, 3 osobowe w zależności od miejsca zakwaterowania. Najczęściej są to pokoje 2 osobowe, ale nie możemy tego zagwarantować w każdej lokalizacji.

Przed wyjazdem otrzymasz informację o kodzie zakwaterowania dostępnego dla Ciebie. Możesz z nim się wstępnie zapoznać, odnajdując go na liście powyżej, lub zapytaj rekruterkę o warunki mieszkaniowe, wyślemy Ci zdjęcia mieszkania.

Za wszelkie zniszczenia mienia znajdującego się w pomieszczeniach udostępnionych przez wynajmującego naszym pracownikom odpowiadają finansowo pracownicy. Koszty związane ze sprzątaniem, odnowieniem lub zniszczeniami powstałymi podczas zamieszkiwania pracowników zostanie obciążony pracodawca, a  w następnej kolejności zostaną potrącone z wynagrodzenia pracownika na liście płac.

Regulamin zakwaterowania

Decydując się na skorzystanie z zakwaterowania firmowego, przyjmujesz jednocześnie do wiadomości i stosowania wewnętrzny regulamin zakwaterowania. 

Regulamin ten stanowi integralną część naszej współpracy, otrzymasz  go w momencie rozpoczęcia pracy, drogą mailową. Jeśli taki regulamin do Ciebie nie trafił lub masz co do niego wątpliwości skontaktuj się z działem zakwaterowania zakwaterowanie@pf-gruppen.com

Prosimy również o kontakt w celu potwierdzenia przyjazdu oraz opuszczenia miejsca zakwaterowania.